Gimnazjum nr 1 w Gostyniu

Posiadamy pracownie komputerowe współfinansowane. Z Europejskiego Funduszu Społecznego. Gimnazjum nr 1, ul. Kościelna 4 63-800 Gostyń tel. 065 572-01-83. 02 września zabrzmiał dźwięk dzwonka, otworzyły się sale lekcyjne,. Korytarze zapełniły po brzegi . Czas chwycić długopis w dłoń, otworzyć podręcznikowe karty i pełnym zapału ruszyć do pracy. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 20132014 odbyło się 02 września 2013 r. o godz. 9.00. Już można sprawdzić plan lekcji obowiązujący w roku szkolnym 20132014.

OVERVIEW

The web page archiwum.gimnazjum1gostyn.com currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). There is one mass networking accounts owned by archiwum.gimnazjum1gostyn.com.

ARCHIWUM.GIMNAZJUM1GOSTYN.COM TRAFFIC

The web page archiwum.gimnazjum1gostyn.com has seen fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for archiwum.gimnazjum1gostyn.com

Traffic ranking (by month) for archiwum.gimnazjum1gostyn.com

Traffic ranking by day of the week for archiwum.gimnazjum1gostyn.com

WHAT DOES ARCHIWUM.GIMNAZJUM1GOSTYN.COM LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of archiwum.gimnazjum1gostyn.com Mobile Screenshot of archiwum.gimnazjum1gostyn.com Tablet Screenshot of archiwum.gimnazjum1gostyn.com

ARCHIWUM.GIMNAZJUM1GOSTYN.COM SERVER

Our parsers discovered that a lone root page on archiwum.gimnazjum1gostyn.com took seven hundred and sixty-five milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
46.229.151.194

Gimnazjum nr 1 w Gostyniu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page archiwum.gimnazjum1gostyn.com states the following, "Gimnazjum nr 1, ul." We saw that the website also stated " Kościelna 4 63-800 Gostyń tel." It also said " 02 września zabrzmiał dźwięk dzwonka, otworzyły się sale lekcyjne,. Korytarze zapełniły po brzegi . Czas chwycić długopis w dłoń, otworzyć podręcznikowe karty i pełnym zapału ruszyć do pracy. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 20132014 odbyło się 02 września 2013 r. Już można sprawdzić plan lekcji obowiązujący w roku szkolnym 20132014."

SEEK SUBSEQUENT WEBSITES

Biblioteka Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze Jest to blog Biblioteki Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze

Biblioteka Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze. I i 15 maja kl. II miejsce Ie Konrad Chrzanowski i Tymon Radzik. III miejsce Ic Ola Oparska i Olga Koziołek. I miejsce IIg Danusia Iwanicka i Ola Łukasiewicz.

Biblioteka Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie

Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie. Niedziela, 17 maja 2015. Trasa rajdu prowadziła z Sulejówka do Józefowa. Nasza grupa dołączyła się do rajdu na obrzeżach Warszawy, skąd ulicami Józefowa dotarła do mety. Miejscem kończącym rajd było Muzeum II Korpusu, gdzie odbył się piknik. Wszystkim uczestnikom rajdu dziękujemy i zapraszamy za rok.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ogrodzieńcu

Niedziela, 16 sierpnia 2015 r. Cztery Pory Roku w Bibliotece. Wystawa w Bibliotece Powiatowej w Zawierciu. Walentynkowe spotkanie z Marią Kantor. Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ogrodzieńcu działa od 1949r.

Biblioteka szkolna Gimnazjum nr 2 im.ks.Jerzego Popiełuszki we Włocławku

Biblioteka szkolna Gimnazjum nr 2 im. Czwartek, 11 czerwca 2015. Biblioteka szkolna Gimnazjum nr 2 we Włocławku. Wtorek, 14 kwietnia 2015. Informacje o bieżących wydarzeniach w bibliotece szkolnej znajdziecie w zakładce Aktualności.

vEdukacja Nabór gimnazja Bielsko Biała - Aktualności

Zakończona została rekrutacja do gimnazjów poza obwodem na terenie Miasta Bielsko-Biała. Rodzice, którzy nie zgłosili jeszcze dziecka do szkoły obwodowej, proszeni są o niezwłoczne dopełnienie formalności. Praca w elektronicznym systemie wspomagającym rekrutację została zakończona. Mamy nadzieję, że system okazał się przyjazny w użytkowaniu, pozwolił zaoszczędzić czas i ułatwił zapisanie dziecka do szkoły.